O obiekcie i okolicy Pytanie o obiekt

Zapraszamy do obejrzenia okolic kwatery i wnętrz budynku oraz wybranych elementów infrastruktury łowieckiej - WIRTUALNy SPACER!


W obiekcie znajdują się wygodne pokoje gościnne - każdy z łazienką, w pełni wyposażona kuchnia, sala jadalna z kominkiem oraz pokój dzienny z TV i kominkiem do dyspozycji gości. Przy obiekcie znajduje się miejsce na ognisko z dużą wiatą, murowanym grillem, parking niestrzeżony na 10 miejsc i miejscem na autokar oraz nowoczesny parking leśny "Stary Tartak" z zamontowanym monitoringiem kamer.Kwatera myśliwska Stary Tartak zlokalizowana jest kilkanaście kilometrów na południowy zachód od miasta Lubartów oraz na północ od Lublina w przepięknych Lasach Kozłowieckich (Dł. geogr. 22° 31´ 47˝; Sz. geogr. 51° 23´ 56˝). Malownicze otoczenie kwatery myśliwskiej tworzą Kozłowiecki Park Krajobrazowy oraz rezerwat przyrody florystycznej "Kozie Góry". Miejscem szczególnie atrakcyjnym dla turystów jest oddalony o 8 km pałac Zamojskich w Kozłówce. Okolice kwatery poznawać można w czasie pieszych spacerów jak również wycieczek rowerowych. W 2013 roku utworzono nowoczesny parking leśny "Stary Tartak" (poczytaj w aktualnościach; galeria). Zwiedzanie umożliwiają  śródleśne drogi (wyremontowane w 2013 r.) oraz znaczna sieć oznakowanych tras rowerowych.
Otaczające lasy stanowią okolicę niezwykle bogatą w dziko żyjącą zwierzynę, w najbliższym otoczeniu można znaleźć stawy rybne, szkółkę leśną oraz przepiękne i malownicze krajobrazy. Wszystko to sprawia, że to śródleśne siedlisko stanowi bardzo ciekawą ofertę nie tylko dla myśliwych, ale także osób lubiących fotografię czy też cieszących się z leśnych spacerów.


Kontakt Poleć obiekt znajomemu

Wandzin 68, 21-100 Lubartów

Informacje

  • Dostęp do Wi-Fi: TAK
  • Maks. liczba noclegów: 13
  • Liczba miejsc na salach: 30
  • Liczba miejsc na stołówce: 20
  • Parking: TAK
  • Możliwość przyjazdu ze zwierzęciem domowym: TAK
  • Kuchnia ogólnodostępna: TAK
  • Szafy na broń: TAK